Uwielbiasz Robić Za...
 
Notifications
Clear all
Forum Profile
Uwielbiasz Robić Zakupy Online? Ciesz Się Tym Bardziej Dzięki Tej Radzie
Uwielbiasz Robić Zakupy Online? Ciesz Się Tym Bardziej Dzięki Tej Radzie
Group: Member
Joined: 2021-11-18
New Member

About Me

Wiele osób uwielbia robić zakupy online, ale inni tego nienawidzą. Ci, którzy go nienawidzą, zwykle nie wiedzą, jak to zrobić prawidłowo. Ci, którzy go lubią, żałują, że nie zajmuje to tyle czasu. Każdy kupujący, który jest gotowy do bezbolesnego zakupu online, p19451 z pewnością skorzysta z tych wskazówek.

 

 

 

 

Przed pójściem na zakupy w dowolnym sklepie internetowym, zrobić szybkie wyszukiwanie kodów promocyjnych. Wielu dużych sprzedawców często mają promocje uruchomione, które nie są reklamowane na ich stronie głównej. Robienie szybkiego wyszukiwania dla tych kodów pozwoli Ci wstawić kod w kasie, aby zaoszczędzić pieniądze.

 

 

 

 

Zrób więcej badań w sklepie internetowym, który jesteś zainteresowany przed zamówieniem produktu od nich. Jeśli Sklep nie zapewnia jakości usług lub produktów, będzie więcej niż prawdopodobne znaleźć negatywne opinie opublikowane na innych stronach. Najlepiej trzymać się sklepów internetowych z doskonałą reputacją.

 

 

 

 

Przy zakupach online Użyj karty kredytowej, a nie karty debetowej. To dlatego, że karty kredytowe są oparte na kredyt, a nie kwotę pieniędzy na koncie bankowym. Jeśli haker internetowy otrzyma informacje bankowe, może całkowicie zniszczyć Cię w ciągu kilku godzin.

 

 

 

 

Amazon Prime to program, który powinieneś zajrzeć do. To nie kosztuje dużo rocznie, i masz sporo z niego zbyt. Otrzymujesz ogromne oszczędności na wysyłkę overnight, a także wolny drugi dzień na każdej pozycji w ich ekwipunku. Plus można wybrać wiele z ich biblioteki filmów i niektórych strumień za darmo też. Może skończyć się oszczędność dużo pieniędzy!

 

 

 

 

Zakupy online to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ możesz tak łatwo robić zakupy. Jeśli chcesz zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy, pamiętaj, aby sprawdzić wszelkie oferty, które może zaoferować sklep internetowy. Większość sklepów oferuje niektóre ze sprzedaży lub często, więc powinieneś być w stanie znaleźć świetną ofertę, która pomoże Ci zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy.

 

 

 

 

Nie ryzykuj informacji w witrynach, których nie znasz i których ufasz. VeriSign i CyberTrust oba mają znaki bezpieczeństwa, które wiesz, komu zaufać.

 

 

 

 

Uważaj na otrzymywane wiadomości e-mail, nawet jeśli wydają się pochodzić od sprzedawcy, któremu ufasz. Nigdy nie klikaj linku, który kieruje Cię do witryny innej niż ta, na której się robiłeś. Jeśli to zrobisz, możesz stać się podatny na oszustwo. Zamiast klikać hiperłącze e-mail, po prostu przejdź do przeglądarki i wpisz witrynę sieci Web, do której chcesz przejść. W ten sposób jest to o wiele bezpieczniejsze.

 

 

 

 

Przed zakupem online, szukać wszelkich opinii można znaleźć na przedmioty. Dobrą wiadomością jest to, że wiele sklepów ma opinie klientów przodu i centrum w tych dniach. Amazon, na przykład, ma czasami setki opinii na ich najbardziej popularnych produktów. Jeśli masz obawy przed zakupem, są to doskonałe miejsce na początek.

 

 

 

 

Zawsze zapisz lub wydrukuj kopię dowolnego potwierdzenia zamówienia otrzymanego podczas dokonywania zakupów online. Jeśli nie masz drukarki, zawsze możesz dołów do zakładek na tę stronę. Jeśli coś się stanie, pomoże Ci mieć numer zamówienia, opis produktu, imię i nazwisko oraz informacje o płatności.

 

 

 

 

Jeśli dokonasz zakupu i jesteś skierowany na stronę potwierdzenia, która nie ładuje się, nigdy nie wciskaj przycisku, który Odświeża stronę. Jeśli to zrobisz, możesz uruchomić to ryzyko jest rozliczane wielokrotnie. Jeśli musisz potwierdzić swój zakup, skontaktuj się z firmą lub sprawdź wyciąg z karty kredytowej.

 

 

 

 

Podobnie jak podczas zakupów osobistych, pamiętaj o porównaniu sklepu w Internecie przed dokonaniem zakupu. To, co znajdziesz na jednej stronie, może być znacznie tańsze na innej stronie. Istnieją nawet strony internetowe, takie jak NexTag.com, które umożliwiają porównanie sklepów bezpośrednio na ich stronie.

 

 

 

 

Aby zaoszczędzić na opłatach za przesyłkę, najlepiej jest uzyskać wszystko, czego potrzebujesz w jednym zamówieniu. Jeśli nie zrobisz tego w ten sposób, będziesz musiał zapłacić oddzielną opłatę za przesyłkę dla każdego zamówienia. Będzie to w końcu kosztuje fortunę w dłuższej perspektywie.

 

 

 

 

Jeśli rozważasz duży zakup z nieznanej witryny, zacznij od "zakupu praktycznego". Jeśli to możliwe, znajdź tani przedmiot na stronie do kupienia. Upewnij się, że transakcja idzie dobrze i jesteś zadowolony z ich usług i produktu. Jeśli zdadzą ten test, powinieneś czuć się komfortowo, robiąc większy zakup.

 

 

 

 

Nie kupuj niczego z witryny, która nie ma certyfikatów SSL. Spowoduje to, że będziesz bardzo podatny na oszustów, a Twoje informacje mogą zostać naruszone. Jeśli nie masz pewności, czy witryna ma odpowiednie certyfikaty, poszukaj https na początku adresu URL, a nie http.

 

 

 

 

Podczas zakupów online upewnij się, że sprzedawca używa zabezpieczonego serwera do przetwarzania twojego zamówienia. Możesz powiedzieć przez adres URL, który powinien zaczynać się od "https". Gwarantuje to, że twoje dane osobowe i finansowe są szyfrowane podczas transmisji. Jeśli strona internetowa nie pokazuje, że jest bezpieczna, idź gdzie indziej.

 

 

 

 

Wraz z upewnieniem się, że twoja przeglądarka mówi "https", należy również sprawdzić, czy blokada przez adres internetowy. Nie jest to łatwe do zrobienia z telefonów komórkowych. Ponadto, podczas zakupów mobilnych, musisz zrozumieć, że istnieje mniejsza szansa, że robisz zakupy za pośrednictwem bezpiecznego połączenia internetowego.

 

 

 

 

Jeśli często robisz zakupy online, dobrym pomysłem jest zarejestrowanie się w internetowym serwisie kuponowym. Usługi te są zwykle bezpłatne i utrzymują dużą bazę danych pełną najnowszych ofert, kodów kuponów itp. Po zarejestrowaniu się otrzymasz powiadomienia e-mail informujące o najnowszych ofertach i kuponach dla Twoich ulubionych sklepów.

 

 

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś już doświadczonym kupującym online, czy względnym nowicjuszem, mam nadzieję, że jesteś teraz wyposażony w kilka wskazówek, aby Twój następny zakup internetowy był mądry. Kupowanie rzeczy online, których nie można uzyskać lokalnie, czasami się zdarza, więc znajomość tych informacji bardzo pomaga. Teraz wyjdź i zaoszczędź trochę pieniędzy, kupując rzeczy, które kochasz!

Location

Occupation

p19451
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: